اطلاعیه مربوط به ثبت نام دانشجویان فرزند هیات علمی

فرایند ثبت نام غیرحضوری دانشجویان فرزند هیات علمی
لطفا از مراجعه حضوری به دانشگاه خودداری نمائید

 
 

ضمن عرض تبریک و خوش‌آمد و با آرزوی توفیق، خواهشمند است پس از مطالعه دقیق متن اطلاعیه نسبت به انجام مراحل ثبت نام اقدام فرمایید.

انجام ثبت‌نام الکترونیکی در سایت آموزشی دانشگاه به آدرس http://golestan.kntu.ac.ir امکان‌پذیر خواهد بود (لینک دریافت راهنمای ثبت‌نام الکترونیکی در انتهای اطلاعیه ارائه شده است).

 

توجه (1): پذیرش با توجه به مدارک بارگذاری شده صورت می‌گیرد و لذا بارگذاری مدارک به صورت دقیق، مطابق با موارد اعلام شده در راهنما، مرتبط با موضوع خواسته شده و همچنین خوانا بودن مدرک بسیار ضروری و الزامی می‌باشد. در صورت مخدوش، نامربوط و یا ناصحیح بودن مدرک بارگذاری شده، پذیرش انجام نخواهد شد و عواقب ناشی از آن بر عهده پذیرفته شده می‌باشد.

 

توجه (2): وضعیت کلیه مدارک پس از بارگذاری و ارسال توسط دانشجو، در حالت اولیه "عدم تأیید" قرار خواهد داشت و پس از بررسی توسط کارشناسان، به حالت نهایی «تأیید» و یا «عدم تأیید»  البته با ذکر علت تغییر خواهد یافت.

 

توجه (3): نظر به بایگانی تصاویر بارگذاری شده در آرشیو الکترونیکی مدارک دانشجویان، بارگذاری کپی مدارک قابل قبول نبوده و الزاماً می‌بایست تصویر اصل مدارک در محل خواسته شده و در ردیف مربوط به آن مدرک بارگذاری گردد.

 

توجه (4): لازم است پذیرفته‌شدگان بطور مستمر وضعیت تأیید مدارک خود را در سامانه آموزشی گلستان مطابق آنچه در راهنما اعلام شده است، کنترل و نواقص اعلام شده را برطرف نمایند تا در مراحل بعدی، پذیرش نهایی امکان‌پذیر گردد.

                                     

v                             مدارک لازم جهت اسکن و بارگذاری در سامانه آموزشی جهت انجام ثبت‌نام الکترونیکی:

 

1-    اصل مدرک یا گواهی پایان دوره متوسطه دوم یا اصل مدرک یا گواهی پایان دوره پیش‌دانشگاهی (عکس‌دار، با مهر و امضاء مدیر محل تحصیل و با درج رشته تحصیلی، بخش و شهرستان محل اخذ مدرک ).

 

2-    اصل کارنامه تحصیلی دوره متوسطه دوم یا اصل کارنامه دوره پیش‌دانشگاهی (عکس‌دار، با امضاء و ممهور به مهر مدرسه یا سازمان آموزش و پرورش).

 

3-    فرم 602 (گزارش کلی سوابق تحصیلی پایه‌های دهم تا دوازدهم با مهر مدیر یا معاون دبیرستان) مخصوص دانشجویان نظام جدید

 
 

4-    مدرک یا گواهی دیپلم (عکس‌دار، با مهر و امضاء مدیر دبیرستان و یا هنرستان و با درج بخش و شهرستان محل اخذ مدرک- مخصوص دانشجویان نظام قدیم)

 

 

5-    اصل کارنامه تحصیلی دیپلم (ریاضی فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی و علوم معارف اسلامی) در هر یک از سال‌های 1384 تا 1398 (عکس‌دار، با امضاء و ممهور به مهر دبیرستان یا سازمان آموزش و پرورش و ذکر کلمه فارغ‌التحصیل در آن- مخصوص دانشجویان نظام قدیم)

6-    اصل و یا گواهی مدرک دوره کاردانی برای دارندگان مدرک کاردانی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی و یا اصل و گواهی مدرک کاردانی پیوسته آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای وابسته به وزارت آموزش و پرورش (تاریخ اخذ مدرک کاردانی حداکثر تا تاریخ 31 شهریور ماه 1399).

 

7-    مدرک وضعیت نظام‌وظیفه (ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﻳﻜﻲ از ﺑﻨﺪﻫﺎی ﻣﻨﺪرج در دﻓﺘﺮﭼﻪ راﻫﻨﻤﺎی ﺛﺒﺖﻧﺎم و ﺷﺮﻛﺖ درآزﻣﻮن (دﻓﺘﺮﭼﻪ ﺷﻤﺎرهﻳﻚ)) یکی از موارد ذیل را بارگذاری نمایید:

                                                                i.      فارغ‌التحصیلان و دانش‌آموزان سال آخر دوره متوسطه روزانه، بزرگسالان، آموزش از راه دور و همچنین فارغ‌التحصیلان دوره پیش‌دانشگاهی و دانش‌آموزان به شرط اتمام تحصیل حداکثر تا 20 سالگی و به شرطی که وارد غیبت نشده باشند، وارد سایت https://services.epolice.ir

                              شده و تقاضای معافیت خود را ثبت و رسید خود را بارگذاری نمایند.

                                           ii.          دانشجویان دارای کارت پایان خدمت یاکارت‌ معافیت تصویر کارت خود را بارگذاری کنید.

                                         iii.          دانشجویانی که به سن مشمولی نرسیده اند تصویر صفحه اول شناسنامه را بارگذاری نمایند.

                                         iv.           سایر دانشجویان به دفترچه راهنمای آزمون مراجعه نمایند.

8-    پشت و روی کارت ملی.( درصورت عدم دریافت کارت ملی رسید پیشخوان یا صفحه اول شناسنامه بارگذاری گردد)

9-     صفحات شناسنامه.

10-   گواهی رسمی موافقت با ادامه تحصیل تمام وقت و بدون قید و شرط از ارگان محل خدمت
(مخصوص کارکنان دولت و پرسنل شاغل رسمی در نیروهای نظامی و انتظامی کشور).

11- عکس 4×3، تمام رخ با زمینه سفید، تهیه شده در سال جاری (با توجه به صدور مدارک تحصیلی عکس‌دار، عکس جدید در سامانه گلستان با حجم بیش از kb 10 و کمتر از kb 30 بارگذاری شود، تغییر عکس پس از پذیرش در سامانه گلستان امکان‌پذیر نخواهد بود).

* تذکر: از عکس پرسنلی اسکن شده استفاده نموده و از گرفتن عکس با موبایل جداً خودداری فرمایید.

v                             فرم‌های لازم جهت ثبت‌نام

 

پذیرفته‌شدگان موظفند فرم‌های زیر را پس از دانلود، چاپ، تکمیل و امضاء کرده و مجدداً به همراه سایر مدارک در قسمت مشخص شده در سامانه آموزشی گلستان بارگذاری نمایند.

* ضمناً جهت سهولت در امر ارسال کلیه فرم‌ها شماره‌گذاری شده و می‌بایست دقت گردد که شماره ذکر شده بر روی فرم و شماره ذکر شده در عنوان مدرک در سامانه (در قسمت ارسال مدارک) یکسان باشد. توجه نمایید، هر پذیرفته شده می‌بایست با توجه به شرایط پذیرش، صرفاً فرم‌های مربوط به خود را بارگذاری نماید.

 

 فرم شماره 1: تعهد عدم تحصیل همزمان (کلیه پذیرفته‌شدگان).

فرم شماره 2: تعهد دانشجویان انصرافی (فقط دانشجویان انصرافی دوره‌های روزانه).

فرم شماره 3: تعهد ارائه مدرک تحصیلی در مهلت مقرر(مخصوص دانشجویان فاقد مدرک تحصیلی یا کارنامه)

فرم شماره 4: تعهد آموزش رایگان (پذیرفته‌شدگان دوره روزانه سهمیه‌های منطقه 1، خانواده معظم شهدا، شاهد، رزمندگان، آزادگان و جانبازان انقلاب اسلامی).                        

فرم شماره 5: تعهد آموزش رایگان (پذیرفته‌شدگان دوره روزانه سهمیه‌های مناطق 2 و 3).

فرم شماره 7: تعهد صحت مدارک بارگذاری شده (کلیه پذیرفته‌شدگان).

 

فرم شماره 8: تعهد صحت سوابق تحصیلی (کلیه پذیرفته‌شدگان).

فرم شماره 9: تعهد فارغ‌التحصیلان مقطع کاردانی (پذیرفته‌شدگان مذکر فارغ‌التحصیل مقطع کاردانی که وضعیت نظام‌وظیفه آنان "مشمول" است).                                                                                                                              

فرم شماره 11: تعهد پرداخت شهریه ( مخصوص دانشجویان نوبت دوم)

 

تذکر: با توجه به اخذ تاییدیه تحصیلی تمام دانشجویان و معافیت تحصیلی مشمولین به صورت غیرحضوری، نیاز به مراجعه دفاتر پیشخوان دولت و پلیس+10 نمی باشد. لینک درخواست این مدارک روز ثبت نام جهت ثبت درخواست الکترونیکی در اختیار دانشجو قرار می گیرد.

 

 

کلیه پذیرفته‌شدگان پس از انجام و اتمام ثبت‌نام الکترونیکی (اینترنتی) ملزم به بررسی پردازش 16370 (مطابق روند اعلام شده در راهنمای پذیرش الکترونیکی)، می‌باشند و در صورت مشاهده وضعیت «تأیید نهایی»، ثبت‌نام آنها تکمیل شده است.

دریافت راهنمای تصویری ثبت نام

 

در خصوص شرکت در کلاس‌های الکترونیکی متعاقباً از طریق سایت و کانال مدیریت خدمات آموزشی دانشگاه اطلاع‌رسانی لازم انجام خواهد پذیرفت.

 

ارتباط با ما:

ü     ارسال پیام به ادمین کانال ایتا @kntu_am

ü     ارسال ایمیل به آدرس الکترونیکی Educational_service@kntu.ac.ir

* توجه: ذکر نام، نام‌خانوادگی، کدملی، رشته قبولی و شماره تماس در ایمیل ارسالی ضروری است.

 

مدیریت خدمات آموزشی دانشگاه

آبان 1399

 
تعداد بازدید:
849
تاریخ:
1399/08/18
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه خواجه نصير الدين طوسي ميباشد.